a

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka już dziś. Serdecznie zapraszam na konsultacje pediatryczne oraz endokrynologiczne w Poznaniu, przy ul. Sławomira 16.

sign-black-ak-unreadable
+ 48 601 70 49 20

Rejestracja w godzinach od 20 do 21.
ul. Sławomira 16
Poznań-Antoninek

Poniedziałek - Piątek 14:30 - 20:00

Wizyty gabinetowe

+48 601 70 49 20

Rejestracja w godzinach od 20 do 21 od poniedziałku do czwartku.

ul. Sławomira 16

Poznań, Antoninek

buk A Visit

 

prof. dr hab. n. med. Andrzej Kędzia

specjalista pediatra, specjalista endokrynolog i diabetolog dziecięcy

WITAM SERDECZNIE, NAZYWAM SIĘ ANDRZEJ KĘDZIA I JESTEM PEDIATRĄ ORAZ ENDOKRYNOLOGIEM, PROWADZĄCYM PRYWATNĄ PRAKTYKĘ LEKARSKĄ W POZNANIU. ZACHĘCAM PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z MOIM KRÓTKIM ŻYCIORYSEM.

Jestem lekarzem specjalistą pediatrii oraz endokrynologii i diabetologii dziecięcej, a także biologiem molekularnym. Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem noworodków, niemowląt, dzieci i młodzieży. Jestem kierownikiem Katedry Auksologii Klinicznej i Pielęgniarstwa Pediatrycznego, która prowadzi kontrolę rozwoju fizycznego dziecka, jego wzrastania, przybierania na wadze oraz pielęgnacji.

Z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu jestem związany od 1982 roku. W ramach działalności klinicznej wprowadziłem jako pierwszy w Wielkopolsce leczenie niedoborów wzrostu spowodowanych deficytem hormonu wzrostu. Obecnie prowadzę diagnostykę i leczenie niedoborów spowodowanych przede wszystkim niedoczynnością przysadki, zespołem Turnera oraz zespołem Pradera-Williego.

Zajmuję się również diagnostyką i leczeniem pacjentów z pierwotnym, ciężkim niedoborem insulinopodobnego czynnika wzrostu I (IGF-I)

W ramach gabinetu prywatnego diagnozuję przyczyn różnych chorób infekcyjnych oraz chorobowych stanów przewlekłych. Prowadzę odpowiednie leczenie oraz uodpornianie małych i dużych pacjentów.

Specialty
Pediatria oraz endokrynologia i diabetologia dziecięca
Degrees
Doktor habilitowany nauk medycznych, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Training
Od ponad 30 lat zbieram swoje doświadczenie kliniczne, będąc od samego początku związany z Uniwersytetem Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Szpitalem Klinicznym im. Karola Jonschera. Gabinet w którym przyjmuję moich pacjentów prowadzę od ponad 15 lat stale podnosząc jakość świadczonych usług oraz kompetencje naukowe.
Contact Info
+48 601 70 49 20

Rejestracja w godzinach od 20 do 21.

Sławomira 16

Poznań, Antoninek, Nowe Miasto